2 hodnocení

Murviedro Sericis Bobal

Prestižní třešňově červené suché víno. Víno je plné, kořenité, elegantní a dobře vyvážené s chutí ovoce, dubu a vanilky. Vyrobené z odrůdy Bobal. Ideální k masitým pokrmům a těstovinám. Podávejte při teplotě 16 °C - 18 °C. Víno by mělo být otevřeno alespoň 30 minut před podáváním. Je vhodné i pro vegetariány a vegany.

 • Výrobce / značka: Murviedro
 • Země: Španělsko
 • Oblast: Valencia Denominacion de origen proteiga
 • Obsah alkoholu: 13 %
 • Odrůda vína: Bobal
 • Barva vína: červená
 • Alergeny: obsahuje siřičitany
 • Rok: 2018
Skladem
Kód: 5072
379 Kč
Kategorie: Víno
Hmotnost: 1.5 kg
Doprava Zdarma od 1990 Kč.
Doprava Zdarma
Jedinečná chuť
Jedinečná chuť
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
To nejlepší ze Španělska
To nejlepší ze Španělska

 

Murviedro Sericis Bobal přináší harmonii a bohatství chutí, které mohou oslovit vaše chuťové buňky a poskytnout nezapomenutelný zážitek

Zpracování

Vyrobeno výhradně z vybraných hroznů  starých vinic. Toto víno ukazuje potenciální kvalitu hroznů Bobal, původem z Utiel-Requena.

Odstopkované a šetrně lisované s následnou dlouhou macerací při kontrolované teplotě. Jablečno-mléčná fermentace. Zraje ve francouzských sudech po dobu minimálně osmi měsíců.

 
IMG_0290

Odrůda

Když se rozhodnete ochutnat víno z odrůdy Bobal, můžete očekávat bohatý a silný charakter s výraznými tříslovinami a tóny černého ovoce. Tato vína jsou ideální pro ty, kteří hledají neokoukané víno s vlastním charakterem. Bobal je skvělým příkladem toho, jak rozmanité a zajímavé mohou být vína, a je stojí za to ho zařadit do seznamu vín, která chcete vyzkoušet.

Cukr

Doslazování je proces, při němž se přidává cukr do vína, aby se dosáhla požadovaná úroveň sladkosti a vyvážila se kyselost a tříslovinová struktura vína.

Přestože slovo "doslazování" může evokovat myšlenku sladkých vín, je důležité poznamenat, že červená suchá vína jsou také doslazována, a to v menší míře, aby se dosáhlo harmonie chuti.

Zrání

Zraje ve francouzských sudech po dobu minimálně osmi měsíců.

Párování

Murviedro Sericis Bobal je ideální k masu, zvěřině a uzeninám. Podávejte při teplotě 16 až 18ºC. Doporučujeme láhev dekantovat alespoň hodinu před podáváním.

 

              
Zpět do obchodu