Murviedro Reserva

4 hodnocení

Červené suché víno intenzivní červené barvy vyrobené z odrůdy Petit Verdot. Vyznačuje se vůní ovoce, balzamika s tóny mentolu. Ideální jako doplněk k masitým pokrmům a sýrům. Víno bylo vyrobeno ve Španělsku v oblasti Valencie. Podávejte vychlazené na 16 °C - 18 °C.

279 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 5060
Murviedro Reserva
4 hodnocení
Doprava Zdarma od 1990 Kč.
Doprava Zdarma
Jedinečná chuť
Jedinečná chuť
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
To nejlepší ze Španělska
To nejlepší ze Španělska

Detailní popis produktu

Murviedro Reserva přináší harmonii a bohatství chutí, které mohou oslovit vaše chuťové buňky a poskytnout nezapomenutelný zážitekHrozny každé odrůdy jsou pečlivě vybírány, odstopkovány a šetrně lisovány. Vinifikováno odděleně v nerezových tancích s prodlouženou macerací na slupkách za použití vybraných kvasinek. Fermentace začíná pomalu při nízké teplotě (10 - 12ºC) až do konce fermentace při 25 - 26ºC. Následuje jablečno-mléčná fermentace. Zraje minimálně rok v nových sudech z amerického dubu.

Když se odrůdy Tempranillo, Monastrell a Cabernet Sauvignon spojí do jednoho vína, vytvářejí harmonickou směs různých chutí a charakterů. Tempranillo přináší elegantní třísloviny a tóny ovoce, Monastrell dodává bohatství a intenzitu, a Cabernet Sauvignon přispívá eleganci a dlouhému doznívání. Tato trojice vytváří víno, které je bohaté, komplexní a oslovuje široké spektrum milovníků vína. Pokud jste ochotni objevit nezapomenutelné víno, neváhejte ochutnat vína vyrobená z těchto odrůd . Tato vína přinášejí harmonii a bohatství chutí, které mohou oslovit vaše chuťové buňky a poskytnout vám nezapomenutelný zážitek.

Doslazování je proces, při němž se přidává cukr do vína, aby se dosáhla požadovaná úroveň sladkosti a vyvážila se kyselost a tříslovinová struktura vína. Přestože slovo "doslazování" může evokovat myšlenku sladkých vín, je důležité poznamenat, že červená suchá vína jsou také doslazována, a to v menší míře, aby se dosáhlo harmonie chutiZraje minimálně rok v nových sudech z amerického dubu.

Murviedro Colección Reserva je prestižní víno ideální k různým gurmánským pokrmům, masům, pečeně, uzeným sýrům. Podávejte při teplotě 16 a 18ºC. Víno by mělo být otevřeno alespoň 30 minut před podáváním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Hmotnost: 1.5 kg
Výrobce / značka: Murviedro
Země: Španělsko
Oblast: Valencia
Obsah alkoholu: 13 %
Odrůda vína: Tempranillo, Monastrell, Cabernet Sauvignon
Barva vína: Červená
Alergeny: Obsahuje siřičitany