Murviedro Organic Brut Arts de Luna

Neohodnoceno

Murviedro Organic Brut Arts de Luna je svěží světle žluté víno se zlatým nádechem z vinařství Murviedro. Vzniklo spojením odrůd Chardonnay a Macabeo (pouze z oragnických hroznů). Vyznačuje se hustou pěnou jemných bublinek, čistou vůní citrusů, bílého ovoce a sušeného ovoce. Víno je vhodné i pro vegany a vegetariány.

Celkově platí, žeMurviedro Organic Brut Arts de Luna je vynikající volbou, pokud hledáte víno, které skvěle doplní různé pokrmy, a jeho vlastnosti mu umožňují snadno se sladit s mnoha různými chutěmi.

369 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 99
Murviedro Organic Brut Arts de Luna
Neohodnoceno
cava_murviedro_art_de_luna_organic_brut
Novinka
Doprava Zdarma od 1990 Kč.
Doprava Zdarma
Jedinečná chuť
Jedinečná chuť
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
To nejlepší ze Španělska
To nejlepší ze Španělska

Detailní popis produktu

Hrozny, které byly použity k výrobě Murviedro Organic Brut Arts de Luna jsou pouze z ekologicky šetrných vinic, dostanete tak do rukou víno bez jakýchkoli chemikálií. Pochází z Denominacion de Origen Cava a hrozny rostou na křídovo-jílovitých půdách. Samotné hrozny se sbírají začátkem září, poté prochází studenou macerací a následně probíhá fermentace v nerezových tancích. Cava je uložená po dobu minimálně jedenácti měsíců.

Tato Cava z vinařství Murviedro se vyznačuje hustou pěnou z jemných bublinek a světle žlutou barvou se zlatým nádechem. Voní po citrusech a bílém ovoci (jablka a hrušky) a sušeném ovoci. Ideálně se hodí jako aperitiv k předkrmům a dezertům, které nejsou příliš sladké. Je vhodné vychladit na 4-6 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bublinky
Hmotnost: 1.5 kg
Výrobce / značka: Murviedro
Země: Španělsko
Obsah alkoholu: 11,5 %
Druh vína: Šumivé víno / Sekt
Odrůda vína: Macabeo, Chardonnay
Barva vína: Bílá
Typ vína: Organické
Alergeny: Obsahuje siřičitany