2 hodnocení

Murviedro Colección Bobal Roble

Červené suché víno intenzivní červené barvy vyrobené z odrůdy Petit Verdot. Vyznačuje se vůní ovoce, balzamika s tóny mentolu. Ideální jako doplněk k masitým pokrmům a sýrům. Víno bylo vyrobeno ve Španělsku v oblasti Valencie. Podávejte vychlazené na 16 °C - 18 °C.

  • Výrobce / značka: Murviedro
  • Země: Španělsko
  • Oblast: Valencia Denominacion de origen proteiga
  • Obsah alkoholu: 13 %
  • Odrůda vína: Bobal
  • Barva vína: červená
  • Alergeny: obsahuje siřičitany
  • Rok: 2020
Skladem
Kód: 5064
249 Kč
Kategorie: Víno
Hmotnost: 1.5 kg
Murviedro Colección Bobal Roble
Tip
Doprava Zdarma od 1990 Kč.
Doprava Zdarma
Jedinečná chuť
Jedinečná chuť
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
To nejlepší ze Španělska
To nejlepší ze Španělska

Murviedro Colección Bobal Roble přináší harmonii a bohatství chutí, které mohou oslovit vaše chuťové buňky a poskytnout nezapomenutelný zážitek.

Zpracování

Vyrobeno výhradně z vybraných ze starých vinic. Toto víno ukazuje potenciální kvalitu hroznů Bobal, původem z Utiel-Requena. Odstopkované a jemně lisované s následnou dlouhou macerací při kontrolované teplotě. Jablečno-mléčná fermentace. Zrání v  sudech z amerického dubu po dobu tří až čtyř měsíců.

Odrůda

Když se rozhodnete ochutnat víno z odrůdy Bobal, můžete očekávat bohatý a silný charakter s výraznými tříslovinami a tóny černého ovoce. Tato vína jsou ideální pro ty, kteří hledají neokoukané víno s vlastním charakterem. Bobal je skvělým příkladem toho, jak rozmanité a zajímavé mohou být vína, a je stojí za to ho zařadit do seznamu vín, která chcete vyzkoušet.

Cukr

Doslazování je proces, při němž se přidává cukr do vína, aby se dosáhla požadovaná úroveň sladkosti a vyvážila se kyselost a tříslovinová struktura vína.

Přestože slovo "doslazování" může evokovat myšlenku sladkých vín, je důležité poznamenat, že červená suchá vína jsou také doslazována, a to v menší míře, aby se dosáhlo harmonie chuti.

Zrání

Zrání v sudech z amerického dubu po dobu tří až čtyř měsíců.

Párování

Murviedro Colección Bobal Roble je ideální k masu, zvěřině a uzeninám. Podávejte při teplotě 16 až 18ºC.

 
Zpět do obchodu