Murviedro Colección Bobal Roble

2 hodnocení

Červené suché víno intenzivní červené barvy vyrobené z odrůdy Petit Verdot. Vyznačuje se vůní ovoce, balzamika s tóny mentolu. Ideální jako doplněk k masitým pokrmům a sýrům. Víno bylo vyrobeno ve Španělsku v oblasti Valencie. Podávejte vychlazené na 16 °C - 18 °C.

249 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 5064
Murviedro Colección Bobal Roble
2 hodnocení
Doprava Zdarma od 1990 Kč.
Doprava Zdarma
Jedinečná chuť
Jedinečná chuť
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
To nejlepší ze Španělska
To nejlepší ze Španělska

Detailní popis produktu

Murviedro Colección Bobal Roble přináší harmonii a bohatství chutí, které mohou oslovit vaše chuťové buňky a poskytnout nezapomenutelný zážitekVyrobeno výhradně z vybraných ze starých vinicToto víno ukazuje potenciální kvalitu hroznů Bobal, původem z Utiel-Requena. Odstopkované a jemně lisované s následnou dlouhou macerací při kontrolované teplotě. Jablečno-mléčná fermentace. Zrání v  sudech z amerického dubu po dobu tří až čtyř měsíců.

Když se rozhodnete ochutnat víno z odrůdy Bobal, můžete očekávat bohatý a silný charakter s výraznými tříslovinami a tóny černého ovoce. Tato vína jsou ideální pro ty, kteří hledají neokoukané víno s vlastním charakterem. Bobal je skvělým příkladem toho, jak rozmanité a zajímavé mohou být vína, a je stojí za to ho zařadit do seznamu vín, která chcete vyzkoušet. Doslazování je proces, při němž se přidává cukr do vína, aby se dosáhla požadovaná úroveň sladkosti a vyvážila se kyselost a tříslovinová struktura vína.

Přestože slovo "doslazování" může evokovat myšlenku sladkých vín, je důležité poznamenat, že červená suchá vína jsou také doslazována, a to v menší míře, aby se dosáhlo harmonie chuti. Zrání v sudech z amerického dubu po dobu tří až čtyř měsíců.

Murviedro Colección Bobal Roble je ideální k masu, zvěřině a uzeninám. Podávejte při teplotě 16 až 18ºC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Hmotnost: 1.5 kg
Výrobce / značka: Murviedro
Země: Španělsko
Oblast: Valencia
Obsah alkoholu: 13 %
Odrůda vína: Bobal
Barva vína: Červená
Alergeny: Obsahuje siřičitany