2 hodnocení

Murviedro Audentia Crianza

Rubínově červené víno se zemitými tóny. Víno má hřejivé tóny, elegantní aroma zralého ovoce a bylinek. Sametová chuť se zralými taniny. Vyrobené z odrůd Tempranillo, Monastrell, Syrah.  Ideální k červenému masu, pečeni nebo uzenému sýru. Podávejte při teplotě 16 °C - 18 °C. Víno by mělo být otevřeno alespoň 30 minut před podáváním. Je vhodné i pro vegetariány a vegany.

  • Výrobce / značka: Murviedro
  • Země: Španělsko
  • Oblast: Valencia Denominacion de origen proteiga
  • Obsah alkoholu: 13,5 %
  • Odrůda vína: Tempranillo, Monastrell, Syrah
  • Barva vína: červená
  • Alergeny: obsahuje siřičitany
  • Rok: 2018
Skladem
Kód: 5086
319 Kč
Kategorie: Víno
Hmotnost: 1.5 kg
Murviedro Audentia Crianza
Tip
Doprava Zdarma od 1990 Kč.
Doprava Zdarma
Jedinečná chuť
Jedinečná chuť
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
To nejlepší ze Španělska
To nejlepší ze Španělska

Murviedro Audentia Crianza přináší harmonii a bohatství chutí, které mohou oslovit vaše chuťové buňky a poskytnout nezapomenutelný zážitek.

Zpracování

Nejlepší hrozny jsou pečlivě vybírány v jejich optimální zralosti. Vinifikace v nerezových tancích s řízenou teplotou za použití vybraných kvasinek. Poté víno zraje v sudech z amerického (Missouri) dubu po dobu minimálně 6 měsíců.

Odrůda

Když se odrůdy Tempranillo, Syrah a Monastrell spojí do jednoho vína, vytvoří se harmonická směs různých chutí a charakterů. Tempranillo přináší elegantní třísloviny a jemné tóny ovoce, Syrah přidává intenzitu a kořeněné nuance, a Monastrell přispívá svou plností a tmavými tóny. Tato trojice vytváří víno, které je bohaté, komplexní a zajímavé pro milovníky červeného vína.

Pokud jste milovníkem červeného vína a hledáte nové výzvy, určitě byste měli ochutnat vína vyrobená z těchto odrůd . Tato vína přinášejí harmonii a bohatství chutí, které mohou oslovit vaše chuťové buňky a poskytnout nezapomenutelný vinný zážitek.

Cukr

Doslazování je proces, při němž se přidává cukr do vína, aby se dosáhla požadovaná úroveň sladkosti a vyvážila se kyselost a tříslovinová struktura vína.

Přestože slovo "doslazování" může evokovat myšlenku sladkých vín, je důležité poznamenat, že červená suchá vína jsou také doslazována, a to v menší míře, aby se dosáhlo harmonie chuti.

Zrání

Víno zraje v sudech z amerického (Missouri) dubu po dobu minimálně 6 měsíců.

Párování

Audentia Crianza je ideální jako doprovod k červeným masům, pečeně a zrajícím sýrům. Podávejte při teplotě 16 až 18ºC. Lahev se doporučuje otevřít 30 minut před podáváním.

 
Zpět do obchodu