Vernisáž kolekce BALENSIAGA SS24 Cruiser

Cava Bisila se nedávno zúčastnila skvělé vernisáže, která nás nesmírně potěšila a dovolte nám, abychom s vámi sdíleli naše zážitky z této události. Tato vernisáž byla výjimečným setkáním, kde se spojila luxusní móda s otázkami udržitelnosti a ekologie. A co víc, byli jsme na ní také my, přinášející kousek Španělska v podobě šumivého vína cava.

Vernisáž byla směsice módního umění a tradičního odívání, které provokativně zvýraznilo výzvy a rozpory ve světě módy. Jedním z hlavních bodů této výstavy byla kolekce SS24 od Balensiaga, nazývaná "Cruiser Collection," která nás všechny ohromila. Tato sbírka doslova přetvořila odpad zahrnující například materiály nalezené na skládkách, do luxusních a ceněných kousků.

Je nesmírně osvěžující vidět, jak někteří návrháři, jako Petra Ptáčková a Julius Reichel, používají svůj talent k tomu, aby se postavili elitářství a nadměrné konzumace v odvětví módy. Ptáčková se proslavila svými zero waste střihy a použitím zbytkových materiálů. Její modulární oblečení a klobouky jsou příkladem toho, jak móda může být udržitelná a zároveň krásná. Její návrhy nás vyzývají k přehodnocení toho, co znamená luxus a jak může být dosaženo udržitelnosti.

Na druhé straně jsme mohli obdivovat umělecká díla Julia Reichela, který se zabývá absurditou módního odpadu. Jeho recyklační práce jsou jedinečné a ukazují, že i věci, které byly považovány za zbytečné, mohou být transformovány do uměleckých děl s hlubokým významem.

Vernisáž nás přiměla k zamyšlení nad tím, co móda znamená pro nás jako společnost. Je to víc než jen oblečení a vzhled; je to příběh toho, co se děje kolem nás, a má moc promlouvat k nám o naší kultuře a hodnotách.

Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí této události. Věříme, že naše víno přispělo k celkovému zážitku a doufáme, že hostům chutnalo. Stojíme za poselstvím, které tato výstava předává - za udržitelností, sociální spravedlností a podporou humanitárních hodnot, a jsme rádi, že jsme mohli být součástí této důležité události.

Celá tato výstava byla zážitkem, který by měl vidět každý, kdo se zajímá o módu, umění a otázky sociální spravedlnosti. Je to skvělý příklad toho, jak mohou být umění a móda spojeny s důležitými sociálními tématy a vyvolat diskusi a změny.

 

 

Zpět do obchodu